UNPASS

UNPASS – UNLIMITED PASSION MOTO je řada čistících, leštících a ochranných přípravků na motorku. Řada se skládá z 9 produktů, z toho 4 jsou určeny k očištění a ošetření celého motocyklu a záleží jen na Vás, který přípravek (způsob čištění, zda s vodou nebo bez vody) Vám vyhovuje nejvíce. A pak máte k dispozici 2 speciální produkty, a to čistič na kola a brzdy a čistič na řetěz. A dále 3 kompletní sady – na čištění a péči o helmu, sada na čištění a leštění výfukového systému a sada na čištění a péči o kůži.

Všechny přípravky jsou jednoduché na aplikaci, praktické a vysoce účinné.

THUNDERBOLT čistící, leštící a ochranné ubrousky, které slouží k očištění celého motocyklu. Jsou určeny na všechny povrchy a materiály. Odstraní i ty nejodolnější nečistoty včetně asfaltu, mastnoty, zbytky mázy na kolech, zbytky starých nálepek atd. BEZ POUŽITÍ VODY.

ADDICT čistící a leštící přípravek v rozprašovači, který slouží k očištění celého motocyklu. Je ideální pro ty, co čistí častěji. Jako jediný z řady je 100 % biologicky odbouratelný. BEZ POUŽITÍ VODY.

ULTIMATE silná aktivní pěna, určena na všechny materiály a povrchy. Čistí a rozpouští špínu, mastnotu, usazeniny. Extrémně rychle odstraní hmyz bez nutnosti odmáčení. BEZ VODY i S VODOU tzn. můžete nastříkat a jen setřít utěrkou z mikrovlákna nebo opláchnout čistou vodou.

MW SHAMPOO maximálně účinný šampon pro čistění vašeho motocyklu. Neředí se, je připraven k přímému použití. Čistí, leští a chrání všechny typy materiálů a povrchů. Odstraňuje a rozpouští špínu, mastnotu, usazeniny, bahno, brzdný prach, hmyz, mízu … Vytváří hutnou pěnu, která hned neztéká. POUŽITÍ S VODOU.

RED EFFECT silný a efektivní čistič na kola a brzdy.Odstraní i ty nejodolnější nečistoty a brzdný prach jak vně, tak i uvnitř bez nutnosti demontáže.

UNGREASE vysoce účinný čistič a odmašťovač řetězu. Určen na všechny typy řetězů.

EXHAUST PIPES MAINTANENCE KIT sada na čištění a leštění výfukového systému. Jednoduše odstraňuje zlatavé a namodralé zabarvení nebo jiné zabarvení výfukového systému a hloubkově čistí. Odstraňuje také připečenou gumu, kůži, asfalt Obnovuje původní vzhled výfukového sytému a dodává lesk.

CARE KIT FOR HELMETS sada na čištění a péči o helmu. Obsahuje 4 produkty, které zajistí kompletní čištění a profesionální péči o helmu:

LEATHER KIT sada na čištění a péči o kůži. Čistí, hluboce vyživuje, zjemňuje, chrání, hydratuje a oživuje všechny druhy a barvy kůže, i ty nejsvětlejší. Poskytuje krásný vzhled a dlouho životnost kožených výrobků.

 

vstoupit_do_eshopu